Bukalemun’un Renkleri

Sizin renginiz ne?

  • Mavi

Web Tasarım

Web siteniz dijital platformda vitrininizdir. Vitrininiz güzel olmalı ki ilgi çeksin. Bu vitrinde ne görmek istiyorsanız biz de özenle tasarlanmışı var.

  • Mor

Sosyal Medya

Herkesin sosyal medya yönettiği bu zamanda gerçek farkı bizimle deneyimleyin. Profesyonelce yönetilen hesaplarla yüzler gülüyor, keyifler yerine geliyor.

  • Sarı

Video Kurgu & Prodüksiyon

Markanızın görsel gücünü sınırlara sıkıştırmayın. Video çekimleriniz ve video kurgu işlerinizde kamera objektifinden değil en geniş pencereden bakıyor ve çözüm üretiyoruz.

  • Yeşil

Grafik Tasarım

Kendini doğru ifade etmek marka için de çok önemli. Firma stratejinizi belirleyip, kurumsal kimliğinizi baştan aşağı tasarlıyor ve dijital dünyada sıyrılabileceğiniz sağlam adımlar atmanızı sağlıyoruz.

  • Kırmızı

Metin Yazarlığı

Kelimeler markanızın rengini yansıtır. Bukalemun Studio’da markanızın aklından geçenleri cümlelere dönüştürüyor, hem müşterileriniz hem de paydaşlarınızla daha sağlıklı iletişim kurmanıza yardımcı, renkli metinler üretiyoruz.

Bukalemun Studio markanızın yanına çok yakışacak!

Bukalemun Studio olarak sınırlar bizlik değildir! Biz hayatın renklerini hiç düşünmeden yaşar, bulunduğumuz yere uyum sağlarız. Sadece kendine söyleneni yapan değil, hayal gücü ve tecrübe ile markanız için en iyi stratejiyi yaratıp, bütün platformlarda varlığını sağlarız.